Postări Recomandate

Am decis sa deschid o campanie in care se vor acorda accese de moderator pe diferite sectiuni . Bineinteles, impreuna cu acest grad va revin si niste obligatii. Tot ce trebuie sa faceti este sa urmati urmatorul model si sa respectati criteriile prezentate mai jos.

MODEL:

Nume: 
Vârstă: 
De ce aplici pentru acest grad ?: 
Ce sectiune doresti spre moderare?: 
Ce îmbunătățiri poți aduce secțiunii moderate ?:
Explică activitatea ta pe forum și secțiune din ultima vreme: 
Ești conștient că vei fi pus într-o perioadă de probă iar dacă nu te vei descurca riști să fii suspendat ?: 
Ești conștient că poți fi suspendat din funcție la prima abatere de la regulament ?:

Folosești teamspeak-ul? (Obligatoriu pentru ședințe) : 

Criterii
- Activitate considerabila pe forum pentru cel putin 7 zile.

-TEAMSPEAK OBLIGATORIU PENTRU ȘEDINȚE ! 

P.S: Nu va fi nevoie de un sistem Pro/Contra din partea prezentului staff al comunitatii.

Atenţie  !   Dacă faceţi cererea şi sunteţi acceptaţi  luaţi in cont faptul că o sa vă fie verificată activitatea, în caz că nu sunteţi activi pe secţiunea moderată veţi primi REMOVE. Aşa că vă sfătuiesc să nu vă grăbiţi cu cererea daca credeţi că nu vă puteţi ţine de treabă !

Inainte de a face cererea si a raspunde la intrebarea "Ce sectiune doresti  spre moderare?" , intrati pe https://www.eptic.ro/index.php?/staff/ si va uitati la moderatori actuali ce sectiuni modereaza deja. ( Nu primiti moderator pe sectiunea pe care deja modereaza un Moderator ) 

Toate cererile se vor posta in acest topic folosind functia REPLY!

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nume:  felix
Vârstă:  22
De ce aplici pentru acest grad ?:  Pentru a va ajuta 
Ce sectiune doresti spre moderare?:  Care este libera 
Ce îmbunătățiri poți aduce secțiunii moderate ?: Multe voi aduce 
Explică activitatea ta pe forum și secțiune din ultima vreme:  Nu prea am pentru ca sunt plecat din tara , Dar voi reveni in Iulie cu activitate zi de zi multi de aici din Comunitate ma cunosc ce pot face ...Daca credeți ca nu am activitate acum prefer sa mi se dea gradul când vin in Tara 😉
Ești conștient că vei fi pus într-o perioadă de probă iar dacă nu te vei descurca riști să fii suspendat ?: Sunt conștient stiu cu ce se mănâncă o Comunitate 😉
Ești conștient că poți fi suspendat din funcție la prima abatere de la regulament ?: Da Regulamentul e făcut pentru al respecta 😉

Folosești teamspeak-ul? (Obligatoriu pentru ședințe) :  Il folosesc dar acum ca sunt plecat nu , Când sunt in Tara il folosesc non-stop

Partajează acest post

Link spre post
37 minutes ago, felix said:

Nume:  felix
Vârstă:  22
De ce aplici pentru acest grad ?:  Pentru a va ajuta 
Ce sectiune doresti spre moderare?:  Care este libera 
Ce îmbunătățiri poți aduce secțiunii moderate ?: Multe voi aduce 
Explică activitatea ta pe forum și secțiune din ultima vreme:  Nu prea am pentru ca sunt plecat din tara , Dar voi reveni in Iulie cu activitate zi de zi multi de aici din Comunitate ma cunosc ce pot face ...Daca credeți ca nu am activitate acum prefer sa mi se dea gradul când vin in Tara 😉
Ești conștient că vei fi pus într-o perioadă de probă iar dacă nu te vei descurca riști să fii suspendat ?: Sunt conștient stiu cu ce se mănâncă o Comunitate 😉
Ești conștient că poți fi suspendat din funcție la prima abatere de la regulament ?: Da Regulamentul e făcut pentru al respecta 😉

Folosești teamspeak-ul? (Obligatoriu pentru ședințe) :  Il folosesc dar acum ca sunt plecat nu , Când sunt in Tara il folosesc non-stop

Acceptat.

- dă-mi PM cu secțiunea dorită;

- activitatea o să-ți fie verificată peste 7 zile și o să se decidă dacă rămâi;

- teamspeakul este obligatoriu pentru ședințe (o să-ți dau un link de unde-l poți descărca gratis pe telefon, activ pentru IOS și Android).

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum